28 listopada Promieniste Zejście

Ideą następnej akcji jest wspólne rozpoczęcie adwentu. W nocy, zrywamy się z łóżek bądź zawalamy noc idąc z różnych stron do Koszalina, do serca diecezji, którym jest katedra. Pod osłoną nocy, bo wtedy czuwamy, nie śpimy. Warto poświęcić ten czas, żeby rozpocząć czas czuwania z grubej rury.
To jest akcja dla wszystkich, można się dołączyć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu, tak żeby zdążyć do katedry na 5.00. Wszystkich bardzo gorąco już teraz zapraszamy, dołączcie się do nas.

Oto wykaz tras:

Góra Polanowska-Nacław-Szczeglino-Maszkowo-Koszalin

Tą trasę pieszo poprowadzi Henryk Szewczyk. Z każdej z tych miejscowości bądź po drodze będzie można się dołączyć do idących. Kontaktujcie się z Heniem pod nr 785-862-810.

Iwięcino-Koszalin

Tą trasą dowodzi Robert. Jeśli mieszkasz gdzieś w pobliżu trasy, dołącz do Roberta. Jego kom. to 538-347-823.

Miastko-Koszalin

Na rowerach pomknie ekipa z ks. Jurkiem Bąkiem (tel. 600-233-608). Amatorzy nocnych rajdów na dwóch kółkach – zgłoście się!

Świeszyno-Konikowo-Koszalin

Weteran naszych spływów kajakarskich, Piotr Sołtysiak (601-086-569) pójdzie tą trasą. Miejmy nadzieję, że nie będzie sam.

Słupsk-Koszalin

Zaproszenie dla ekstremalnych ze Słupska! Bartosz Szewczyk z ekipą pojedzie na rowerze ze Słupska do Koszalina. Chętni niech dzwonią do niego (602-241-743).

Jamno-Koszalin

Północną flanką zejdzie do Koszalina Jurek Czapski (509-179-320).

promieniste zejście3

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.